• اخبار

میراث تو فقط ایستادن است، اولین مجموعه شعر میثم متاجی

میراث تو فقط ایستادن است، اولین مجموعه شعر میثم متاجی
اولین مجموعه شعر میثم متاجی شاعر و نویسنده جوان نوشهری در 50 صفحه توسط انتشارات فصل پنجم منتشر شد.

اولین مجموعه شعر میثم متاجی شاعر و نویسنده جوان نوشهری در 50 صفحه توسط انتشارات فصل پنجم منتشر شد. این مجموعه مشتمل بر 14 قطعه اثر می باشد که حول مضمون های عاطفی و اجتماعی سروده شده اند. این اثردر نمایشگاه کتاب سال 94 نیز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

زبان آثار این مجموعه نه آن چنان ساده است که به مرز سهل نویسی رسیده باشد و آن چنان سخت که مخاطب از اثر دور بماند. متاجی خود معتقد است شعر همزمان که به روند اقناع ذهن منتقد و مخاطبان خاص و اصول زیبایی شناسانه می پردازد از مخاطب عام نباید غافل باشد. مخاطبی که در برخی امور اساس سرایش و خلق اثر هنری هستند.

شایان ذکر است: میثم متاجی در سه حوزه شعر، نقد ادبی و داستان فعالیت داشته و در جشنواره ها و جوایز ادبی حائز رتبه بوده می باشد که از جمله آن می توان به نفر برگزیده جایزه ادبی تبریز، نفر برگزیده جایزه ادبی ایران، نفر برگزیده جشنواره داستان بانه، منتقد برتر کانون پرورش فکری در سال های 89 و 91  و ... اشاره کرد.

وی همچنین مقالات و آثار متعددی از وی در نشریات ادبی گوناگون از جمله روزنامه ی جام جم، مجله ارمغان فرهنگی، روزنامه کارگزاران، روزنامه فرهیختگان، مجله کتاب همشهری، مجله پژواک و ... و همچنین نشریات استانی به چاپ رسیده است.

مومنی - روابط عمومی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500