• اخبار

روبان پردیس سینمایی ارامش رامسر بریده شد

روبان پردیس سینمایی ارامش رامسر بریده شد
2سالن سینما با گنجایش ۵۱ و ۸۸ نفر به همت بخش خصوصی در مرکز تجارت آرامش رامسر افتتاح شد.

احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آیین افتتاح این پردیس سینمایی گفت:حوزه فرهنگ و هنر حوزه سوددهی نیست و کسی که در این  بخش سرمایه گذاری میکند عاشق کار و هنر است.

وی افزود: وقتی بخش خصوصی قول می‌دهد به آن عمل می‌کند، اما ما مدیران وقتی قول می‌دهیم نتیجه اش وضعیت ۱۵ ساله مجتمع فرهنگی رامسر می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: پردیس سینمایی آرامش رامسر  نخستین پردیس سینمایی در شمال کشور است که یک ظرفیت برای منطقه محسوب می‌شود.

وی به اثرگذاری فیلم و سینما اشاره کرد و گفت:: جامعه‌ای موفق است که بتواند از ظرفیت فرهنگ و رسانه بهره ببرد.

جاودانی افزود: امروز دنیا خودش را در قالب تصویر و فیلم معرفی میکند و باید از ابزار فرهنگی برای رساندن پیام ایران به دنیا استفاده کنیم.

وی افزود: در انقلاب مردم شعار پایبندی به ارزش‌ها را سر داده اند و ما باید از تکنولوژی مجازی و سینما جهت انتقال این ارزش‌ها استفاده کنیم

جاودانی به مسئولان پیشنهاد داد در طول ماه یکبار با خانواده به سالن‌های سینما بروند و در جمع مردم و هنرمندان به تماشای فیلم بپردازند.

مدیرعامل شرکت‌ بین‌المللی برج‌های آرامش نیز گفت: این پروژه با توجه به کمبود امکانات و شرایط طبق قولی که به مردم دادیم طی حدود ۲۴ ماه به پایان رسید.

علی پهلوان‌نژاد با بیان اینکه همیشه سعی می‌کنیم کارها را به سرعت پیش ببریم تا مردم به آینده امیدوار باشند، اظهار کرد: این پروژه اواخر سال ۹۲ آغاز شد و بیش از ۷۳۵ جشنواره و مراسم نمایشگاهی فصلی در آن برگزار شد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500