• اخبار

نگار اردیبهشت میهمان نکا می شود

نگار اردیبهشت میهمان نکا می شود
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا، چهارمین همایش نگار اردیبهشت با حضور خوشنویسان، شاعران و هنرمندان مازندران، (٢٧ اردیبهشت) ساعت ١٦ در مجتمع فرهنگی و هنری امیرالمومنین(ع) این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدی روحی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا، با اشاره به برگزاری این همایش با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر، آموزشگاه خوشنویسی کلهر،آموزشگاه خوشنویسی نگارینه، شهرداری و شورای اسلامی شهر نکا گفت: امسال علاوه بر افتتاح نمایشگاه آثار خوشنویسان استان در گالری هنری این اداره، میزبان اساتید طراز اول کشور در زمینه خوشنویسی  از جمله علی شیرازی و اسرافیل شیرچی خواهیم بود و در کنار این عزیزان از حضور شاعر ارجمند سهیل محمودی و غلامرضا رضایی نیز بهره مند خواهیم شد.
این مسئول فرهنگی هنری برگزاری چنین همایش هایی را بسترساز ایده آلی برای توجه مردم به ویژه جوانان و نوجوانان به مقوله هنر به ویژه خوشنویسی دانست و اذعان کرد: امیدواریم با گسترش روز افزون فرهنگ و هنر در جامعه، شاهد بالندگی و پویایی کشور باشیم.

روحی در پایان از هنردوستان و هنرمندان استان به ویژه شرق مازندران خواست تا در این همایش شرکت کرده و بر داشته های معنوی، هنری، علمی و فرهنگی خود بیافزایند.

«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500