• اخبار

بهره گیری از ظرفیت های اهالی قلم در حوزه های مختلف

بهره گیری از ظرفیت های اهالی قلم در حوزه های مختلف
همزمان با گرامیداشت روز قلم، رئیس ارشاد بهشهر با اهالی قلم و نویسندگان شهرستان بهشهر دیدار کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران رئیس ارشاد بهشهر، به مناسبت ١٤ تیر، روز قلم با اهالی قلم این شهرستان از جمله دکتر قربان اسلامی راد، دکتر علی شکوهی و عبدالهاشم قلندری دیدار کرد.
مسعود فلاح گفت: روز قلم، روز بزرگداشت فرهنگ و هنر است، روز قلم روزی است که بار دیگر ارزش های علمی، فرهنگی و هنری کشورمان را به خاطر آورده، و به بهانه ی آن یادی می کنیم از اساتید فرهیخته کشورمان و جامعه اهل قلم که وجودشان موجب، توسعه و پیشرفت جنبه های مختلفی از فرهنگ و هنر این مرز و بوم شده است.
فلاح ادامه داد: در این روز فرخنده، قلم و نوشتن را جشن می گیریم و هر آن که را، که دستی در نوشتن و خلق کردن دارد، ارج می نهیم. چرا که قلم وسیله ای برای خلق کردن، و نوشتن، ابزاری برای ثبت تاریخ و فرهنگ است و خوشا به سعادت جامعه ای که این چنین ارزشی را برجسته نموده است و به پاس آن، تاریخی مشخص را در تقویم رسمی کشور ثبت نموده است.
این مسئول فرهنگی در این دیدار ها ضمن گرامیداشت این ایام از زحمات اهالی قلم در ترویج فرهنگ و آگاهی بخشی در جامعه تقدیر و تشکر کرد و افزود: جهت استفاده و بهره مندی از ایده های اهالی قلم و صاحب نظران در حوزه های مختلف به ویژه حوزه فرهنگی باید تالار گفتگو در شهرستان راه اندازی شود .
فلاح با اشاره به یکی از اهداف انجمن مفاخر و مشاهیر؛ شناخت جوانان از شخصیت ها و هویت های فرهنگی  و همچنین انتقال تجربیات از تشکیل این انجمن در شهرستان بهشهر خبر داد .
در این دیدارها  با اهدای لوح سپاس و هدایای فرهنگی و هنری  از پیشکسوتان و صاحبان قلم این شهرستان تقدیر شد.

«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500