• اخبار

قلم، میراث ارزشمند اندیشمندان است

قلم، میراث ارزشمند اندیشمندان است
رییس ارشاد نکا و جمعی از مسئولین این شهرستان، به مناسبت روز قلم به دیدار سه تن از نویسندگان نکایی رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این دیدار مهدی روحی، فاطمه سادات جعفری رییس کتابخانه، حسین پالار رییس آموزش و پرورش نکا و تنی چند از همکارانشان حضور داشتند که ضمن تقدیر و تجلیل از این نویسندگان فعال نکایی، به بحث و تبادل نظر نیز پرداختند.
مهدی روحی در این دیدار گفت: ارزش و جایگاه نویسندگان به اندازه ای است که می تواند هدایت و سعادت یک جامعه را رقم بزند، اندیشه و توان یک نویسنده در آثار او متبلور شده و به عنوان یک راهنما و الگو، میراثی گرانبها برای اندیشمندان آینده است.
 جعفری رییس کتابخانه شهرستان نیز با بیان فضایل علم و دانش، از تلاش های نویسندگان نکایی قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد با همراهی و همکاری نهادهای فرهنگی شهرستان گام های ارزشمندی در مسیر ترویج علم و دانش برداشته شود.
حسین پالار رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان نکا نیز با تجلیل از مقام قلم و گرامی داشت نویسندگان این آب و خاک، آثار قلمی هنرمندان نکا و نویسندگان این منطقه را درخور توجه دانست و گفت: امیدوارم مردم برای مطالعه وقت بیشتری را صرف کنند.
 شایان ذکر است: موسی قلی زاده نویسنده کتاب (تکنیک های تربیتی فرزندان) فریبرز نوری (خوشنویس نکایی) و نادر قنبری نویسنده کتاب (انسانیت و دیانت) نیز در این دیدار به بیان ارزش های دانش پرداخته و با ارائه توضیحاتی پیرامون آثار قلمی خویش پرداختند.

«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500