• اخبار

تاکید رئیس ارشاد میاندورود بر بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان

تاکید رئیس ارشاد میاندورود بر بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان
رئیس ارشاد میاندورود بر نقش مهم دستگاهای فرهنگی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تاکید کرد .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مجتبی اکبری در نخستین نشست کانون فرهنگی روستای بادله گفت: اگر در ایام تعطیلات تابستان امکانات لازم جهت تفریحات سالم نوجوانان و جوانان مهیا شود در حقیقت توانستیم فضا برای تفریحات سالم این قشر مهم و آینده ساز جامعه را فراهم  و از بسیاری از آسیبها جلوگیری کنیم.
وی افزود: در این میان اهمیت و لزوم ورود دستگاهای مرتبط و برنامه ریزی  فرهنگی  در شکل دادن  و نحوه گذراندن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسیار اهمیت دارد که باید مکانات و وسایل را جهت گذراندن صحیح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را فراهم سازیم.

اکبری بیان داشت: برنامه های غنی سازی اوقات فراغت فرصتی جهت پربار کردن وتوانمندی نوجوانان است که اداره فرهنگ وارشاد با همکاری کانون مساجد و دهیاری ها در روستاهها برنامه های متنوعی در این زمینه اجرا کرد.
رئیس ارشاد میاندورود گفت: برنامه های ارشاد با کمک کانون فرهنگی وهنری مسجد شهدای بادله برای دانش آموزان در جهت غنی سازی  اوقات فراغت تابستان دانش آموزان برنامه ریزی شد.
 اکبری افزود: همچنبن مقرر شد چند عنوان برنامه فرهنگی، هنری ومذهبی با مشارکت وکمک مسئولین محلی شورا ودهیاری در روستای بادله برگزار شود.
وی بیان کرد: همچنین در این نشست در مورد مشکلات فرهنگی روستا، خواسته های مردم از مسئولین محلی جهت مدیریت کانون در موردتعمیر وتجهیز کانون، مراقبت از فرزندان در حوزه تعلیم وتربیت فرهنگ اسلامی تاکید شد .

«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500