• اخبار

تجلیل از فعالان رسانه ای فریدونکنار بمناسبت روز خبرنگار

تجلیل از فعالان رسانه ای فریدونکنار بمناسبت روز خبرنگار
مراسم تجلیل از خبرنگاران فریدونکنار با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان، (١٧ مرداد) در سالن اجتماعات هتل کیش مهر فریدونکنار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در این مراسم مهدی نصیری فرماندار فریدونکنار گفت: در سیاست هر اقدامی بدون رسانه ناقص است و امروزه در دهکده جهانی رسانه تکمیل کننده تمامی امور است و رسانه حلقه وصل مردم و مسئولان است .

سید محمد حسینی رئیس ارشاد ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامتگری نهراس، خبرنگار هر چند واژه ای آشنا برای همه است اما هنوز بسیاری از مردم مرارت ها و دشواری های این شغل پر مخاطره را نمی دانند .

وی افزود: همانطور که مستحضرید ١٧ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال ٧٧ در شهر مزار شریف افغانستان که به دست گروهک طالبان به درجه رفیع شهادت نائل شد و در واقع جانش را بر سر آرمان و هدف نهاد که همانا آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صحیح به مردم بود؛ خبرنگاران شهدای زیادی در جریان جنگ تحمیلی و مدافعان حریم تقدیم این مرز و بوم کردند و طبق آمار بنیاد شهید ٢٤٤ شهید ٥٠ جانباز و ١٢ آزاده نشان دهنده حضور پررنگ این قشر خدوم و شریف در این عرصه می باشد.

در ابتدای این مراسم نیز تعدادی از خبرنگاران به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و در پایان مراسم از ١٩ خبرنگار فعال این شهرستان تجلیل و تقدیر شد.«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500