• اخبار

مراسم تجلیل از خبرنگاران مازندران در نوشهر برگزار شد

مراسم تجلیل از خبرنگاران مازندران در نوشهر برگزار شد
مراسم تجلیل از خبرنگاران با حضور محمود شالویی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،محمود شالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این مراسم گفت: خبرنگاران قشر زحمتکش جامعه هستند که با توجه به وسعت استان مراسم تجلیل از خبرنگاران یک هفته کم است و باید این ایام بیشتر شود.

شالویی افزود: از میان انبوه منابع حرفهای تازه و نو گفته شود. امید برای همه افراد مهم است که نباید تحت هیچ عنوان مردم را ناامید کرد بلکه همه ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران در مراسم تجلیل از خبرنگاران بانوی مازندران نیز در این مراسم گفت: خبرنگاران نقش مهمی در توسعه جامعه دارند که با قدرت قلم و کلام خود جهت احقاق حق تلاش می‌کنند.

سمیه قاسمی طوسی افزود: استانداری و امور بانوان پیگیر مطالبات بانوان است که اکنون مدارک تحصیلی بانوان فارغ التحصیل و زنان تحصیل کرده در حال خاک خوردن است که باید به نوعی شرایط فعالیت آنان در جامعه فراهم شود.

وی ادامه داد: در این زمینه اصحاب رسانه با تعهد و دلسوزی نقش مهمی دارند تا با قلم خود بانوان توانمند را در جامعه معرفی کنند؛ خبرنگاران آزادگی و قلم را در اختیار زر و زور و قدرت قرار ندهند. واقعیت‌های جامعه را ببینیم و در راه توسعه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری مازندران ادامه داد: 30 درصد پست مدیریتی بانوان تا پایان دولت باید اجرا شود که با توجه به عملکردها و توانمندی بانوان در این عرصه می‌توانند اثرگذار باشند که امیدواریم به زودی یک فرماندار زن در استان داشته باشیم.

وی گفت: ایجاد بازارچه‌های خوداشتغالی از دیگر اقدامات بود که در عرضه محصولات تولیدی بانوان بی سرپرست و بد سرپرست تمهیداتی و اقداماتی اندیشیده شد تا مسائل و مشکلات این قشر را تسهیل کنیم.

حجت الاسلام مختاری، رئیس ارشاد نوشهر گفت: یاد شهدا به ویژه شهید آوینی و شهید صارمی را گرامی می‌داریم که امیدواریم بتوانیم راه، اندیشه، قلم و فکر آنان را به قلم درآوریم.

در پایان این مراسم از بانوان خبرنگار استان با اهدای جوایزی تجلیل شد.


«روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500