• اخبار

اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات کشوربا حضور وزیر ارشاد

اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات کشوربا حضور وزیر ارشاد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه برای شرکت در نخستین اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات و رسانه های کشور به مازندران سفر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، برنامه اصلی سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شرکت در اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات سراسر کشور است.

محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این اجلاسیه با اشاره به اینکه مازندران از نقطه نظر رسانه ای در جایگاه بالایی است گفت: در استان مازندران ۱۶ روزنامه منتشر می شود و دارای ۸۵۰ خبرنگار است.

وی به اهمیت خانه های مطبوعات اشاره کرد و گفت: خانه های مطبوعات باید جامعه رسانه ای را بیشتر تحت پوشش قرار دهند و امکان برای همه آحاد جامعه رسانه ای فراهم شود تا تحت پوشش قرار گیرند.

ساسان شیخی نایب رئیس خانه مطبوعات مازندران نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات فراروی رسانه های کشور گفت: مشکلات کاغذ و غیره سبب شده تا مطبوعات با چالش های زیادی مواجه شوند و امیدواریم با تعامل بیشتر این مسائل حذف شود.

یک عضو شورای مرکزی خانه های مطبوعات و رسانه های کشور هدف از این اجلاسیه را بررسی مشکلات خبرنگاران و رسانه ها و تشکیل مجمع عمومی خانه های مطبوعات اعلام کرد.

علی خادمی افزود: در این اجلاسیه اعضای خانه مطبوعات 26 استان کشور حضور دارند.

وی دلیل عدم شرکت سایر استان ها را تایید نشدن اساسنامه تشکیل خانه های مطبوعات در این استانها بیان کرد.

اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات و رسانه های کشور به مدت سه روز در پلاژ بهزیستی در شهر فرح آباد ساری ادامه خواهد داشت.

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500