• اخبار

نشست ‌بانوان شاغل ارشاد مازندران با دو مدیرکل

نشست ‌بانوان شاغل ارشاد مازندران با دو مدیرکل
نخستین نشست بانوان شاغل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیرکل امور زنان و خانواده‌ و مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران،با هدف آسیب‌شناسی و آشنایی با فعالیت و ظرفیت‌ بانوان شاغل در دستگاه فرهنگی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران،محمود شالویی در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای بانوان برای اداره‌ی امور فرهنگی استان گفت: همواره اعتقاد دارم که بانوان به دلیل مسئولیت‌پذیری و دقت‌نظر در انجام امور سازمانی، توانایی اثرگذاری بیشتری دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با تاکید بر به‌کارگیری افراد براساس توانمندی و کارایی در اداره امور افزود: برای ساختن یک فرهنگ ابتدا باید عنصری فرهنگی باشیم تا بستر لازم برای تحول فضای فرهنگ و هنر در جامعه فراهم شود.متاسفانه امروز شاهدبرخی ناپایداری‌های سازمانی هستیم اما باید آگاه باشیم که نظام در انحصار و قبضه‌ی ما و شما نیست و به‌کارگیری افراد ناکارآمد خیانت در نظام است.باید به نقطه‌ای برسیم که با جابجایی یک مقام مسئول، تنها نگرانی ما به ثمر نشستن برنامه‌ها و پروژه‌های سازمانی باشد.

شالویی با تاکید بر لزوم به‌کارگیری ظرفیت و توانمندی بانوان خاطرنشان کرد: همواره به ظرفیت بانوان برای انجام امور کلان اعتقاد راسخ دارم و با آگاهی از موانع موجود، آماده‌‌ایم تا با رسیدگی به مشکلات و موانع کاری بانوان شاغل، بستر لازم را برای گسترش فعالیت و سلامت کاری و روحی آنها فراهم کنیم.

رسیدگی به امور بانوان باید در الویت فعالیت‌های سازمانی

مدیرکل امور زنان و خانواده‌ی استانداری مازندران با اشاره به اجرای برنامه‌های مدون در راستای آشنایی با فعالیت و شناسایی توانمندی بانوان شاغل در مازندران گفت: به دور از دسته‌بندی‌های سیاسی، رسیدگی به امور بانوان باید در الویت فعالیت‌های سازمانی قرار گیرد و همواره بر لزوم توجه روسای اداره‌ها و سازمان‌های مازندران به این مساله تاکید داریم.

"سمیه قاسمی طوسی" با تاکید بر رعایت قوانین سازمانی برای انجام بهتر امور افزود: چنانچه در انتظار فضایی برای فعالیت اثرگذار و تخصصی هستیم، باید به معیارهای ارتباطی و رفتاری توجه ویژه‌ای داشته باشیم.زنان شاغل نقش مهم و اثرگذاری در حفظ سلامت سازمان‌ها دارند که این امر با حفظ حریم شغلی امکان‌پذیر خواهد بود. توجه به این اصل خانواده و جامعه را از آسیب‌های گوناگون‌ مصون نگه می‌دارد.

قاسمی طوسی از امکان سفر رایگان بانوان شاغل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد به مشهد مقدس با حمایت معاونت امور زنان استانداری مازندران خبر داد و افزود: از ظرفیت‌های امور بانوان دیگر استان‌ها برای ارائه‌ی خدمات بهتر و افزایش کارآمدی بانوان شاغل استفاده کردیم تا گامی در جهت اهداف سازمانی خود و بهبود عملکرد بانوان شاغل برداریم.

مدیرکل امور زنان و خانواده‌ی استانداری مازندران در پایان خاطرنشان کرد: به نقش اثرگذار و توانمندی بانوان نگاهی ویژه داریم و می‌کوشیم تا با حمایت از بانوان شاغل، جامعه‌ای بهتر و کارآمد بسازیم.

در ادامه‌ی نشست ، بانوان شاغل به بیان مشکلات، پیشنهادات سازمانی و تبادل نظر در این زمینه پرداختند

 

.

 

 

۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500