• اخبار

قدردانی امام جمعه‌ بابل از اجرای اپرای عروسکی عاشورا

قدردانی امام جمعه‌ بابل از اجرای اپرای عروسکی عاشورا
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ماه گذشته برای نخستین بار میزبان برگزاری اپرای عروسکی عاشورا به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور و آهنگ‌سازی بهزاد عبدی در سالن 500 نفره‌ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران،اجرای این اثر پرمخاطب نه‌تنها مورد استقبال هنرمندان و دوستداران تئاتر عروسکی مازندران قرار گرفت، بلکه توجه ویژه‌ آن به مضامین مذهبی و معنوی نگاه ویژه‌ مسئولان بلندمرتبه‌ استانی را نیز به دنبال داشت.

پیرو میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران از این رویداد فرهنگی- هنری، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی، امام جمعه‌ بابل پس از تماشای بخشهایی از این نمایش ، با ارسال نامه‌ای ضمن قدردانی از مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران و بهروز غریب‌پور کارگردان اثر، اجرای اپرای عروسکی عاشورا در مازندران را فرصتی برای افزایش علاقه‌ و بهره‌مندی نسل معاصر از اسلام ناب دانست.

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی ضمن ابراز خرسندی نسبت به تولید و گسترش آثار هنری فاخر، به دلیل نگاه نو و توجه ویژه اپرای عاشورا به نشر پیام امام حسین (ع) و فرهنگ حسینی در قالب هنر، خواستار ایجاد فرصت‌های هنری متناسب با فرهنگ اسلام و انقلاب در بابل شد.

اپرای عروسکی عاشورا از پرمخاطب‌ترین آثار عروسکی ایران به کارگردانی بهروز غریب‌پور از تاریخ 25 تا 27 مهرماه در بابل به روی صحنه رفت و با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان و هنردوستان مازندرانی روبرو شد.۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500