• اخبار

اولویت‌های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام شد

اولویت‌های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام شد
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با اعلام فراخوانی، اولویت‌های پژوهشی خود را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با اعلام اولویت های پژوهشی این اداره کل از آغاز فراخوان آن خبر داد.

محمودشالویی گفت: این اداره کل از پژوهش ها و پایان نامه های فرهنگی، اجتماعی و هنری با زمینه مطالعاتی استان مازندران حمایت می کند.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور از پژوهشگران و اندیشمندان عرصه فرهنگ دعوت می شود پیشنهاد طرح‌های پژوهشی خود در قالب سرفصل‌های مشخص شده از سوی این اداره کل را به دبیرخانه مشترک شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ارسال کنند.

وی در ادامه به سرفصل های این فراخوان اشاره کرد و گفت: بررسی سنجش مصرف  کالاهای فرهنگی در استان مازندران،بررسی وضعیت و شناسایی موانع و راهکارهای قانون گرایی در استان مازندران، شیو ه ها و راهکارهای عملی نوین جهت ترویج فرهنگ و حقوق شهروندی در مازندران ،شناخت جرایم فضای مجازی و راهکارهای فرهنگی مقابله با آنها، نقش شبکه اجتماعی مجازی در ایجاد فاصله بین اعضاء خانواده،شناخت ظرفیت های فرهنگ بومی درتغییر عادت واره های نامناسب فردی واجتماعی بانک اطلاعات (دیداری و شنیداری) فرهنگ شفاهی مازندران و بررسی"نفی رذایل اخلاقی"  دربین  افسانه ها  ؛قصه ها؛ متل ها و فرهنگ عامه مازندران از جمله اولویت های پژوهشی این اداره کل است.

 

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500