• اخبار

نخستین سالگرد درگذشت سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا در مازندران برگزار شد

نخستین سالگرد درگذشت سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا در مازندران برگزار شد
نخستین سالگرد درگذشت مرحوم فرامرز درخشنده سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا و روزنامه کار و گارگر در مازندران برگزار شد.
مراسم نخستین سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده سرپرست فقید خبرگزاری  ایلنا و روزنامه کار و کارگر در مازندران با حضور علی ربیعی وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مشاور رئیس جمهوری، مسئولان استانی، شهرستانی و اصحاب رسانه استان در ساری برگزار شد.
علی ربیعی، وزیر سابق کار در این مراسم با تسلیت ایام اربعین حسینی، افزود: به تعبیر بنده مرحوم درخشنده، حسینی زندگی کرد و آنچه فلسفه قیام عاشورا بود در زندگی و شغل او متبلور شده بود.
وی با اشاره به اینکه مرحوم درخشنده روزنامه نگار و سخنگوی طبقات پایین جامعه و فعال مدنی بوده است، گفت: این فقید سعید در تشکیلات کار کرده و سالگشت مراسم وی همزمان در ایام محرم و صفر برقرار است برای وی فیض به شمار می رود‌.
مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه جامعه ما امروز بیش از اندازه به رسانه‌های ازاد نیاز دارد، تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد با داشتن سایت می‌گویند باج بده علیه‌ات ننویسیم!  ولی روزنامه نگاری مسئول را باید در امثال درخشنده‌ها جویا شد.
وی خطاب به رسانه‌ها، گفت: مانند درخشنده صدای گروه‌های خاموش جامعه باشیم و تشکل‌های مردمی و نهادهای مدنی که برای کارگران گام بر می‌دارند را ارج نهیم.
ربیعی با بیان اینکه رسانه‌ها میانجی مهمی در ساختار قدرت هستند و مصلحت و نقد منصفانه را به جامعه ارائه دهند، افزود: حرکت در جامعه با نوشتن‌ها و نقدهای ازاد و حمایت از یکپارچگی عبور از بحران‌ها را میسر می‌کند.
وی یادآور شد: سخنگویی گروه‌های خاموش یک نعمت است، اقتصاد بازار آزاد صدای بلند و طرفداران خاص دارد و آنهایی که باید برای فقرا بنویسند و مراقب افتادن فرودستان باشند کمیاب هستند.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500