• اخبار

تجلیل مدیرکل ارشادمازندران از "نازنین نرگس"

تجلیل مدیرکل ارشادمازندران از "نازنین نرگس"
کتاب دختر خنده به نویسندگی "نازنین‌نرگس اسمعیل‌پور "با حضور مدیرکل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی مازندران رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل ، کتاب دختر "خنده "به نویسندگی نازنین‌نرگس اسمعیل‌پور (کیمیا) نویسنده ده ساله بابلی با حضور دکتر شالوئی مدیرکل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی مازندران و مسئولین شهرستان بابل و شهر امیرکلا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در دبیرستان شفیع‌زاده امیرکلا رونمایی شد.

دکتر شالویی با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانش آموزان مشتاق کتاب و نویسندگی در سخنانی کوتاه اظهار داشت: تالیف و انتشار کتاب فی نفسه اقدامی ارزشمند است و زمانی که این کار مهم به همت خردسال نخبه انجام گیرد ارزش آن بسیار زیاد و نویدبخش آینده ای درخشان برای ایشان و نیز جامعه است و ما به داشتن نخبگانی مانند ایشان افتخار می کنیم.

در این آیین که روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی شهرستان و شهردار و شورای اسلامی شهر امیرکلا و مربیان و دانش آموزان مدرسه شفیع زاده حضور داشتند ضمن رونمایی از این اثر، با هدایایی از نویسنده کتاب تجلیل شد.
نازنین زهرا اسماعیل پور نیز با تشکر از حضور  دکتر شالویی در سخنانی  گفت: خواندن را از دوران کودکی آغاز کردم زمانی که مادرم برایم کتاب می خواند و مرا با دنیای قشنگ کتاب آشنا کرد و من نیز بسیار  به آن علاقمند شدم به نحوی که در سال ۱۳۹۴ کتابخوان نمونه کشور شدم و این کتاب حاصل مطالعه بیش از دوهزار جلد کتاب است.

گفتنی است این دانش‌آموز نابغه که دارای مهارت در موسیقی، تکواندو، نقاشی، شعر و نویسندگی است در مدرسه شفیع زاده شهر امیرکلا تحصیل می کند.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500