• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از هنرمند برجسته بابلی دیدار کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از هنرمند برجسته بابلی دیدار کرد
شالویی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و هیئت همراه با استاد محمد زمان فراست ، خوشنویس برجسته و 88 ساله بابلی دیدار کردند
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی انجام گرفت.
دیدار و گفتگوی دکتر شالویی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با هنرمند پیشکسوت استاد فراست
در این دیدار که در فضایی توام با صمیمیت  و در منزل استاد فراست انجام گرفت دکتر شالوئی با شمه ای از خدمات و زحمات استاد محمد زمان فراست آشنا شدند.
دکتر شالویی، ملاقات با اساتید و هنرمندان پیشکسوت مازندران را از جمله برنامه های اداره کل دانست و اظهار داشت فرهیختگانی مانند استاد فراست سرمایه های واقعی فرهنگی و هنری جامعه هستند و باید به سمتی حرکت کنیم که از برکت وجود این عزیزان بیشتر بهره برد. ایشان در ادامه گفتند: که اداره کل از انتشار کتابی حاوی آثار خوشنویسی استاد حمایت می کند.
استاد فراست نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار داشت : حضور شخصیت فرزانه ای مانند دکتر شالویی در راس دستگاه فخیمه فرهنگ و هنر استان مازندران مایه مباهات و خیر و برکت است و اظهار امیدواری نمود تا با همدلی و وفاق، زمینه بهره مندی از فرصت حضور این مسئول فرهنگ دوست و هنر پرور بیش از گذشته فراهم گردد.
گفتنی است استاد فراست قریب به دوازده سال رئیس انجمن خوشنویسان ایران بوده و از استادان به نام حوزه خوشنویس است که علاوه بر استادی در این حوزه، عمری را نیز صرف تحقیق و پژوهش نمود که حاصل آن تالیف و انتشار دهها عنوان کتاب بوده است.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500