• اخبار

تولید فیلم شهدای خان طومان حمایت ملی می خواهد

تولید فیلم شهدای خان طومان حمایت ملی می خواهد
شالویی گفت: ساخت فیلم مستند شهدای خان طومان مستلزم پای کارآمدن همه دستگاه های استانی و کشوری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران، نشست هم اندیشی با محوریت پیگیری و هماهنگی جهت اجرای پروژه مستند 80دقیقه ای شهدای خان طومان سوریه با حضور محمودشالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عیسی قاسمی طوسی مدیرکل دفتراموراجتماعی استانداری دیارعلویان، سید حسین ولی پور زرومی جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، عبدالجوادتوحیدی مقدم فرماندار شهرستان نکا وسایر مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

 محمود شالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این نشست با تاکید براینکه شهدای خان طومان مختص مازندران نیستند بلکه متعلق به کل جامعه اسلامی هستند، گفت: برای تولید این فیلم باید حق مطلب را به عالی ترین شکل ممکن ادا کرد.

 وی با بیان اینکه بایستی واقعه خانطومان بدرستی تصویر شود، افزود: ساخت فیلم مستند شهدای خان طومان مستلزم پای کارآمدن همه دستگاه های استانی و حتی کشوری است.

 شالویی برلزوم انجام کارمطالعاتی روی این پروژه تاکید کرد و اظهار داشت: همه دستگاه ها باید از تولید این اثر حمایت کنند و این فیلم باید در سطح ملی حمایت شود.

 فیلم رشادت های رزمندگان لشکر 25کربلا ساخته می شود

عیسی قاسمی طوسی مدیرکل دفتراموراجتماعی استانداری مازندران نیز ضمن تحسین ساخت فیلم شهدای خان طومان، گفت: مازندران در حماسه مقاومت خان طومان درخشید وبرای انتقال این حماسه به نسل های آینده باید ظرفیت همه دستگاه ها بکار بسته شود.

وی به رشادت ها و نقش آفرینی لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس به ویژه در فتح فاو اشاره کرد و خواستار همکاری و مشارکت شهرهای زادگاه شهدای خان طومان در تولید این فیلم شد تا کاری فاخر و ماندگار در استان شکل بگیرد و قابلیت پخش در شبکه ملی را داشته باشد.

 طوسی با اشاره به اینکه مازندران بیش از 50شهید مدافع حرم دارد و باید در ساخت این فیلم یادی از دیگر شهدای مدافع حرم که به حماسه خان طومان منتسب نیستند هم بشود، اضافه کرد: تلاش داریم فیلم رشادت های لشکر 25کربلا نیز تولید شود.

 تمامی شهدای مدافع حرم مازندران در فیلم خان طومان دیده شوند

عبدالجوادتوحیدی مقدم فرماندار شهرستان نکا نیز ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از تولید فیلم شهدای خان طومان گفت: بایستی با ظرافت و درایت نام تمامی شهدای مدافع حرم استان در این فیلم قید شود.

 وی خاطرنشان شد: تلاش می شود در حدتوان شهرستان امکانات مورد نیاز و هماهنگی ها لازم با دستگاه های مرتبط با لوکیشن های این فیلم  صورت گیرد.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500