• اخبار

تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش مازندران و دستگاه فرهنگ و هنر استان امضا شد

تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش مازندران و دستگاه فرهنگ و هنر استان امضا شد
شالویی از امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک آموزش و پرورش و دستگاه فرهنگ و هنر خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، گروه بیش از ۲۰۰ نفری دانش‌آموزان مازندرانی به اجرای سرود خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، محمودشالویی درمراسم امضای تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش و دستگاه فرهنگ و هنر ضمن تسلیت رحلت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی ،رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری، امضای این تفاهم نامه را نقطه عطفی برای همکاری همه دستگاه های فرهنگی دانست و گفت: آموزش و پرورش و دستگاه فرهنگ و هنر هر کدام به گونه ای با مقوله آموزش سروکار دارند و اگر بخواهیم درحوزه فرهنگ موفق باشیم قطعا باید به سراغ دانش آموزان برویم.

 

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار کرد: تلاش داریم با اشتیاق، انگیزه و بدون هیچ تردیدی موضوع پیشرفت و تعالی حوزه فرهنگ و هنر را در سطح آموزش و پرورش پیگیر باشیم.

 

 شالویی با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بخش های سینمای جوان، سرود، تئاتر، هنرهای تجسمی، کتاب و کتابخوانی و هرآنچه که به حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرتبط باشد آماده همکاری با آموزش و پرورش استان است، افزود: همچنین آماده همکاری برای برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری آموزش و پرورش هستیم.

 

 وی از تلاش ارشاد اسلامی استان جهت اجرای برنامه مشاعره تبری فارسی با حضور دانش آموزان در آینده ای نزدیک خبر داد و خواستار اجرای برنامه های مشترک این دودستگاه فرهنگی در ایام چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان شد.

 

 شالویی خواستار اجرای طرح نقاشی خیابانی با حضور دانش آموزان مازندرانی با موضوع انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر شد و از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای راه اندازی گروه سمفونی دانش آموزی و آماده سازی این گروه برای 22بهمن امسال خبر داد.

 

 وی خواستار تشکیل کارگروه ویژه برای پیشگیری از آسیب های فضای مجازی و ایمن سازی دانش آموزان در این حوزه شد.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500