• اخبار

اعلام آمادگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای اجرای طرح ملی بشارت

اعلام آمادگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای اجرای طرح ملی بشارت
شالویی با بیان اینکه فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد فقط در زمینه موسیقی و آیین های سنتی نیست، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آماده هرگونه همکاری در اجرای طرح های قرآنی و خصوصا طرح ملی بشارت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، محمود شالویی در جلسه هماهنگی طرح ملی بشارت که با حضور نهادهای فرهنگی استان در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی و قرآنی در جامعه از ارزش بالایی برخوردار است که باید از آن به خوبی بهره گیری کرد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه فعالیت های قرآنی باید مردمی و از بدنه جامعه باشد چون فعالیت های مردمی بهتر در جامعه اثر خواهد گذاشت، افزود: همه نهادها و سازمان های فرهنگی می توانند در اجرای طرح ملی بشارت نقش آفرینی کنند.

 وی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی رسانه ها و فضای مجازی برای تبلیغ طرح ملی بشارت تاکید کرد و ادامه داد: فضای مجازی ظرفیت خوبی برای فعالیت های قرآنی است و فعالان قرآنی باید از این ظرفیت بهره گیری کنند تا شاهد راه اندازی جریان قرآنی در چنین فضاهایی باشیم.

 شالویی با بیان اینکه فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد فقط در زمینه موسیقی و آیین های سنتی نیست بلکه فعالیت های قرآنی و فرهنگی یکی از مهم ترین برنامه های این وزارت خانه به شمار می رود، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آماده هرگونه همکاری در اجرای طرح های قرآنی و خصوصا طرح ملی بشارت است.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500