• اخبار

انعقاد توافق نامه همکاری معاونت قرآن و عترت (ع) با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

انعقاد توافق نامه همکاری معاونت قرآن و عترت (ع) با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از انعقاد توافق‌نامه همکاری مشترک بین این اداره کل با معاونت قرآن و عترت وزارت متبوع با محوریت حمایت از برپایی نمایشگاه قرآن و عترت(ع) شهرستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، «محمود شالویی» با اشاره به برنامه های درنظر گرفته شده برای اجرای این توافق نامه همکاری مشترک گفت: به منظور تبلور فرهنگ قرآنی  و رایحه بهشتی انفاس عترت وترویج فرهنگ دینی در جامعه این توافق‌نامه فی‌مابین عبدالهادی فقهی‌زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان طرف اول و محمود شالویی  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به عنوان طرف دوم منعقد می‌شود.

وی هدف از امضای این توافق‌نامه را حمایت از برگزاری نمایشگاه  قرآن و عترت به صورت مشارکتی در یکی از شهرستانهای استان  بر اساس طرح‌های ارسالی عنوان کرد و افزود: این توافق‌نامه از زمان انعقاد تا پایان سال ١٣٩٧ قابل اجرا می‌باشد.

شالویی یادآورشد: اصغر امیرنیا مدیر کل تبلیغ و ترویج و مرتضی خدمتکار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناظر بر اجرای تمام مراحل این توافق‌نامه نظارت خواهند داشت .

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500