• اخبار

محمود شالویی از حضور پرشور مردم فهیم مازندران در جشنواره فیلم فجر و تلاش پدیدآورندگان این رویداد بزرگ سینمایی قدردانی کرد

محمود شالویی از حضور پرشور مردم فهیم مازندران در جشنواره فیلم فجر و تلاش پدیدآورندگان این رویداد بزرگ سینمایی قدردانی کرد
محمود شالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با صدور پیامی از مردم فهیم و هنردوست، مسئولین و اعضای ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر مازندران قدردانی کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، محمود شالویی با صدور پیامی از مردم فهیم و هنردوست، مسئولین و اعضای ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر مازندران قدردانی کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

«بإسمه تعالی

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر رنگین‌کمان پرشکوهِ دستاوردهای سینمایی کشور و معرف هنرمندان توان‌مند و صاحب‌اندیشه‌ی ایران عزیز ماست که قلم‌، نگاه تیزبین و قدرت تکنیکی و فنی‌شان با آمیزه ای از درد، رنج، شادی، زندگی و مفاهیم عمیق انسانی، بر پرده‌های نقره‌ای و درخشان سینما، روح‌نوازی می‌کند.

حضور گسترده و پرشور مردم در ایام جشنواره فیلم فجر و به وجود آمدن نشاط اجتماعی در بستر جذابیت های هنر هفتم، مهر تاییدی است بر دغدغه و علاقه مندی مردم فهمیم این استان به آثار هنری و شور و هیجان آنها برای تماشای جدیدترین تولیدات سینمایی کشور و این گامی است بزرگ برای دستیابی به هنری پویا و مردمی.

بر خود لازم می دانیم، این میل و اشتیاق وصف نشدنی مردم هوشیار مازندران را ارج نهیم و از حضور ارزنده و استقبال چشمگیرشان به برنامه ی اکران همزمان فیلم های سی و هفتمین جشنواره بین المللی فجر در استان قدردانی کنیم. بی شک هنر بدون مخاطبان اندیشه ورز خود راه به جایی نخواهد برد و مردم به عنوان مخاطب آثار هنری، نقش اصلی را در موفقیت ها و انعکاس و گسترش این آثار در بطن جامعه ایفا می کنند.

در کنار مردم نیز، حضور مسئولین ارشد استانی و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در این رویداد سینمایی، فرصتی است مغتنم تا با همیاری و همراهی آنها، در مسیر توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری عرصه سینمایی استان گام های مهمی برداریم و شاهد پیشرفت و فراگیر شدن این هنر قدرتمند در میان نسل جدید باشیم.

بدون تردید موفقیت برنامه ی سیمرغ ها و پروانه های جشنواره فیلم فجر مازندران که میزبان دانش آموزان پرتکاپوی مدارس بوده تنها با همکاری بی شائبه اداره کل آموزش و پرورش مازندران میسر بود و از همه ی مسئولین و عزیزانی که در این اداره کل شرایط حضور دانش آموزان را در سینما سپهر ساری فراهم کردند، سپاسگزاریم.

امسال متاسفانه به دلیل محدودیت های اکران فیلم در کشور، امکان برگزاری جشنواره در دیگر نقاط استان بخصوص غرب مازندران که مملو از علاقه مندان و هنرمندان سینما است، میسر نشد. امید داریم در سال آینده با به وجود آمدن شرایط و امکانات لازم، افتخار برگزاری جشنواره در غرب استان را نیز داشته باشیم تا موجبات خوشنودی آنان را فراهم آوریم.

برنامه‌ی اکران همزمان فیلم‌های سی‌وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در مازندران با نشاط اجتماعی به دست آمده از آن، در کنار تلاش ارزشمند فیلمسازان خوش ذوق، مرهون دغدغه و علاقه مندی مردم، حضور مسئولین و سعی یکایک عزیزان و همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن سینمای جوانان مازندران  است که در ستاد برگزاری این جشنواره، عاشقانه کوشیدید.

اینجانب از حضور و همراهی همه ی مردم و کسانی که در درخشش و رونق یافتن این رویداد بزرگ سینمایی اثرگذار بودند قدردانی کرده و موفقیت، سلامتی و بهروزی همگان را از پروردگار یکتا مسئلت می نمایم.

 

محمود شالویی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»

  

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500