• اخبار

گشایشی برای خانه سینمای مستند مازندران

گشایشی برای خانه سینمای مستند مازندران
رئیس هیأت مدیره خانه سینمای مستند مازندران خبر داد: مراسم افتتاحیه خانه سینمای مستند مازندران با حضور فعالان این عرصه، هنرمندان و مسئولان فرهنگی هنری برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، ساعت 16 عصر جمعه 17 اسفند 97 سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران میزبان برگزاری برنامه افتتاحیه خانه سینمای مستند مازندران خواهد بود.

حسین نادعلی زاده، رئیس هیأت مدیره خانه سینمای مستند مازندران در این باره گفت: در این گردهمایی که با حضور نسل های مختلف مستندساز مازندران برگزار می شود، خانه سینمای مستند مازندران رسما افتتاح می گردد.

وی افزود: در این برنامه که مدیرعامل و معاونین مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیز حضور خواهند داشت، علاوه بر رونمایی از آرم خانه سینمای مستند مازندران و افتتاح این خانه، از زحمات ارزنده و سالها تلاش پرثمر استادانی همچون «خسرو سینایی» «ابراهیم مختاری» و «فرشاد فداییان» همچنین به پاس موفقیت های اخیر تنی چند از مستندسازان جوان مازنی، از آنان تجلیل خواهد شد.

نادعلی زاده یادآور شد: خانه سینمای مستند مازندران تشکلی صنفی، هنری است که با تلاش و پیگیری جمعی از مستندسازان علاقمند، با اهداف آموزشی، تولید و پیگیری های صنفی، با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران شکل گرفته است و با تشکیل مجمع عمومی از 27 خرداد ماه سال جاری آغاز به کار کرده است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۲۲:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500