• اخبار

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل ارشاد مازندران عنوان کرد: ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل ارشاد مازندران عنوان کرد: ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری
عباس زارع معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل ارشاد مازندران گفت: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اثری از یاس و ناامیدی و ضعف مشاهده نمی‌شود و نشانگر آن است که از زیرساخت‌های ۴۰ سال اول انقلاب اسلامی باید در چهل سال دوم استفاده بهینه کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، زارع با بیان اینکه بومی‌سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری باید در دستور کار همگان باشد و سعی شود تا در تراز انقلاب اسلامی خود را نشان دهیم، افزود: موازی کاری فرهنگی اصطلاحی است که سال‌ها استفاده می‌شود و مجموعه قوانین متعددی در اسناد بالادستی وجود دارد ولی متاسفانه رقابت کاذب در حوزه فرهنگی را بین دستگاه‌های اجرایی شاهدیم مازندران مهد ولایت و تشییع می‌باشد و سخنان سردار سلیمانی در یادواره شهدای مدافع حرم در بابل و اعلام آمار متقاضیان مدافع حرم بیانگر آن است که ارزش‌های دیار علوی خود را حفظ کردیم و در تمامی امور باید علوی‌بودن استان لحاظ شود.

وی با اشاره به اینکه وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطالبات صنفی و برنامه‌ریزی برای واحدهای زیرمجموعه و تولیت فرهنگی استان است، اظهار کرد: بومی‌سازی و آسیب‌شناسی فعالیت‌های فرهنگی باید مورد توجه قرار گیرد و نقدهای منصفانه باید از اولویت‌های دهه چهل ساله دوم باشد و کسانی مردم را بر طبق نظر مقام معظم رهبری خسته می‌بینند که خود خسته هستند.

 این مسئول فرهنگی بیان کرد: ۸۵۰ خبرنگار و ۴۳۵ رسانه دارای مجوز در استان داریم و این ظرفیتی است که با همکاری دستگاه‌های فرهنگی فرصت جدیدی برای کمک به اولویت‌های بیانیه گام دوم محسوب می‌شود. وی گفت: باید بسته فرهنگی چهل‌سالهٔ اول را کنار گذاشته و بسته جدیدی را با استفاده از ظرفیت فرهنگ، هنر و رسانه و با اولویت توجه ویژه و اعتماد به جوانان برای دهه پنجم انقلاب اسلامی طراحی و در جامع تعمیم دهیم.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500