• اخبار

نمایش میدانی حراج در محمودآباد به اجرا رفت

نمایش میدانی حراج در محمودآباد به اجرا رفت
نمایش خیابانی حراج توسط گروه هنری " وازیک "به کارگردانی "حامد مروط صادق" در سطح دبیرستان شهر به اجرا رفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد، به مناسبت فرارسیدن هفته شهید، نمایش میدانی حراج باهمت بنیاد شهید و ایثارگران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی محمودآباد اجرا گردید.
این نمایش که به نویسندگی علی حسنعلی زاده و کارگردانی حامد مربوط صادق مدیر دفتر انجمن نمایش و سرپرست گروه هنرهای نمایشی وازیک محمودآباد تولید شد، در روز اول اجراهای خود در دبیرستان دخترانه بصیرت و پسرانه شاهد به هنرنمایی پرداخته و با استقبال بی نظیر دانش آموزان همراه بود، بطوریکه در قسمت هایی از نمایش، تماشاچیان به صورت خودجوش جزوی از بازیگران این نمایش درآمده و داستان نمایش را تحت تاثیر حضور خود قرار دادند.

همچنین خانم محمدزاده خواهر سه شهیدان محمدزاده و رئیس کمیسیون بانوان فرمانداری در حاشیه تماشای این نمایش، ضمن تقدیر از عوامل این نمایش، اینگونه مضامین را امری ضروری برای بصیرت انقلابی و جهادی جوانان دانسته و خواستار تداوم اجرای این نمایش در روزهای آتی و مناسبتهای پیش رو شد.

دراین نمایش که داستان جوانی است که با چالشها و مشکلات نگه داری یک پدر جانباز شیمیایی روبروست حامد مربوط صادق و میلاد عبدی جزو بازیگران و حسن رامی دستیار کارگردان و صابر فرخ زاده مسئولیت روابط عمومیرا برعهده داشتند.

گفتنی است این نمایش تا ٢٢ اسفند ماه در سطح شهر شهرستان محمودآباد به اجرا خواهد رفت.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500