• اخبار

افتتاح بزرگترین تلویزیون شهری مازندران با اشتغالزایی 50 نفر در بهشهر

افتتاح بزرگترین تلویزیون شهری مازندران با اشتغالزایی 50 نفر در بهشهر
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از افتتاح بزرگترین تلویزیون شهری استان در بهشهر خبر داد و گفت: با راه اندازی این تلویزیون، 50 نفر از جوانان بهشهر شامل بازاریاب، طراح، صفحه آرا و نظایر آن مشغول کار شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، بزرگترین تلویزیون شهری استان مازندران توسط بخش خصوصی در شهرستان بهشهر روز پنجشنبه با حضور مسعود اسعدی نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه ایشان افتتاح شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این زمینه به خبرنگار ما گفت: 652 کانون تبلیغاتی در مازندران وجود دارد که برای ساماندهی و بهینه سازی عملکرد آنها طرح تبلیغاتی را در استان طراحی کردیم.

عباس زارع افزود: تاکید بر این است که تمامی فعالیتهای معرفی شده، در سامانه ثبت شود، سفارشاتی که برای طراحی مکانها دریافت می شود بویژه نامگذاری آنها باید براساس دستورالعمل بوده و از اسامی غیرمتعارف و مغایر با فرهنگ کشور در طراحی ها پرهیز شود. 

وی بیان کرد: از سال 98 تمامی طراحی ها باید در سامانه ثبت شود و فعالیتهای کانونهای تبلیغاتی نیز از همین کانال باشد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه مازندران یک استان کشاورزی و دارای صنایع غذایی و محصولات بومی و محلی شاخصی است، گفت: از کانونهای تبلیغاتی درخواست شده که در کنار فعالیت تبلیغی خود، اقدامات فرهنگی برای برندسازی محصولات و معرفی بیشتر محصولات شناسنامه دار را افزایش دهند.

زارع با اشاره به افتتاح و نصب بزرگترین تلویزیون شهری مازندران در شهرستان بهشهر، اظهار کرد: این پروژه با پیگیری محمد ترابی یکی از طراحان و مدیر کانون تبلیغاتی بهشهر با هزینه بیش از 2 میلیارد تومان به نتیجه رسید، 900 میلیون تومان تسهیلات نیز توسط وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی در اختیارش قرار گرفت.

وی در پایان گفت: با راه اندازی این تلویزیون شهری، 50 نفر از جوانان بهشهر شامل بازاریاب، طراح، صفحه آرا و نظایر آن مشغول کار شدند.

گفتنی است، تلویزیون شهری بهشهر به محیط 160 مترمربع در نزدیکی میدان قدس و بلوار شهید هاشمی نژاد قرار دارد، برای سفارش تبلیغات خود می توانید با شماره های 09111538911 و 09391218418 تماس بگیرید. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۲۳:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500