اخبار

پیام نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه

پیام نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه
محمود شالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آستانه فرا رسیدن نوروز 98 و عید باستانی ایرانیان با صدور پیامی بهار طبیعت را به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در متن پیام تبریک محمود شالویی آمده است:

  

«به نام آنکه جان را فکرت آموخت

عید آمد و عید آمد یاری که رمید آمد            عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا

بار دیگر به لطف بی دریغ حضرت حق، فصل بهار، نویدبخش تازگی و طراوت و شادابی فرا رسیده و در فصل شکفتن و روئیدن، طبیعت را به زیور گل های معطر آذین بسته و انسان همزمان با این جلوه شکوهمند ربوبی به شکفتن و روئیدن رهنمون می گردد.

اینجانب حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است به اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

در ﺳﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺷﺖ، با نگاهی امیدبخش به آینده و با نگرشی نوین بر آموخته ها و اندوخته های حاصل از تجربیات گذشته، پای در راه اهدافی متعالی گذاشتیم و با توکل بر ذات بی همتای الهی علیرغم همه موانع و مشکلات پیش رفتیم و ﺷﺎﻫﺪ درخشش، افتخارآفرینی و ﻫﻤﺖ بلند اهالی فرهنگ و هنر استان در ﻋﺮﺻﻪ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و ﻫﻨﺮی ﺑﻮدﯾﻢ و این خانواده بزرگ و گرامی، شایستگی های کم نظیر خود را در سطح ملی به منصه ظهور رسانید. اﻣﯿﺪ اﺳﺖ در ﺳﺎل جدید با ﺑﻬﺮﻩ ﮔﯿﺮی از ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎی ﻣﻮﺟﻮد ﺑﻪ ﺧﺼﻮص ﺗﻤﻬﯿﺪ ﺷﺮاﯾﻂ ﺣﻀﻮر ﺷﺎداب و ﻣﺸﺎرﮐﺖ ﻓﻌﺎل هنرمندان در ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻫﺎی ﻋﻠﻤﯽ، ﭘﮋوﻫﺸﯽ، ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و هنری زﻣﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﻖ اﻫﺪاف و ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻫﺎی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

اینک که به لطف پروردگار سالی دیگر را با امید و نشاط به پیشواز می‌رویم و تغییر و تحول بزرگ طبیعت را با نشانگان شکوفایی و سربلندی به تماشا می‌نشینیم، برخود لازم می دانم از یکایک اعضای خانواده بزرگ فرهنگ و هنر استان قدردانی کرده و از خداوند متعال توفیق روزافزون شما عزیزان و همکاران ساعی و پرتلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و شهرستان های تابعه را ﻣﺴﺄﻟﺖ ﻧﻤﺎﯾﻢ.

محمود شالویی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران»

۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ۲۰:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید