• اخبار

اختصاص درآمد حاصل از شب اول جشنواره نوروزی رامسر به سیل زدگان مازندران

اختصاص درآمد حاصل از شب اول جشنواره نوروزی رامسر به سیل زدگان مازندران
آرش و مسیح خوانندگان جوان و مطرح کشور در اولین کنسرت نوروزی خود که در رامسر برگزار شد، تمام عواید حاصل از درآمد شب اول اجرای زنده خود را به سیل زدگان مازندران اختصاص دادند.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، آرش و مسیح خوانندگان جوان و مطرح کشور در اولین کنسرت نوروزی خود که در رامسر برگزار شد، تمام عواید حاصل از درآمد شب اول اجرای زنده خود را به سیل زدگان مازندران اختصاص دادند.

آرش و مسیح پس از پایان اجرای زنده خود در تماس تلفنی با محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ضمن قدردانی از حمایت های این اداره کل از برنامه های هنری، از آمادگی خود برای ادامه اینگونه برنامه های خیرخواهانه خبر دادند.

این دو خواننده جوان چنین اقدامی را کمترین سهم خود در حمایت از سیل زدگان قلمداد کردند و گفتند: با ادامه حمایت های مردم و اداره کل ارشاد مازندران قطعا این روند ادامه خواهد داشت.

شالویی نیز در این گفتگو ضمن تقدیر از این اقدام خیرخواهانه و انسان دوستانه با بیان اینکه چنین اقداماتی الگو و سرمشقی برای ادامه فعالیت های فرهنگی و هنری در جامعه است، گفت: این اقدام همان انتظاریست که از جامعه هنری می رود و همچنان که درکنار مردم هستند این حس همدردی را ابراز کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500