• اخبار

جشنواره بین المللی فیلم وارش منافع زیادی برای کشورمان دارد

جشنواره بین المللی فیلم وارش منافع زیادی برای کشورمان دارد
رییس شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در آیین افتتاحیه این رویداد عنوان کرد: بابل یکی از بهترین مراکز سینمایی در استان و ایران است و برگزاری جشنواره فیلم وارش به عنوان رویدادی بین المللی در این شهر می تواند منافع زیادی برای کشورمان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، آیین افتتاحیه نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش صبح امروز (دوشنبه 9 اردیبهشت) در سینما آزادی بابل برگزار شد.
محمود شالویی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در این مراسم عنوان کرد: اهالی سینما و اصحاب رسانه با جشنواره بین المللی فیلم وارش آشنایی کافی دارند. این جشنواره به همت مردانی بزرگ در سال های گذشته آغاز به کار کرده و در این دوره احیا شده است. برای برگزاری این رویداد افراد زیادی مشارکت کردند. امام جمعه محترم بابل و دکتر نجفی برای این امر همت زیادی به خرج دادند. مهندس نیاز آذری نیز زحماتی را متقبل شدند و مهندس ولی زاده نیز از ما حمایت کردند. 
رییس شورای سیاستگذاری جشنواره خاطر نشان کرد: آقای قربانپور نیز با اصرار من دبیری این جشنواره را دوباره برعهده گرفتند و امروز شاهد موفقیت این رویداد هستیم. استاندار محترم و همه مدیران دست به دست هم دادند تا این جشنواره با کیفیت مطلوبی برگزار شود. در جلسه پایان اسفند ماه نیز مسئولان و نمایندگانشان برای حمایت همه جانبه از جشنواره اعلام آمادگی کردند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی نیز سنگ تمام گذاشتند تا همانطور که انتظار می رفت این رویداد در قامت بین المللی برگزار شود. شورای محترم شهر بابل، مهمانان ایرانی و خارجی و... نیز همگی در برگزاری خوب این رویداد سهم دارند. 
وی ادامه داد: بابل یکی از بهترین مراکز سینمایی در استان و ایران است. جشنواره فیلم وارش به عنوان رویدادی بین المللی می تواند منافع زیادی برای کشورمان داشته باشد. بسیاری از برگزیدگان جشنواره های سینمایی در سطح بین المللی کار خود را از این جشنواره آغاز کرده اند و انتظار می رود فیلمسازان جوان این دوره نیز در ادامه موفقیت های این چنینی را تکرار کنند. امیدواریم این جشنواره با وجود اقدامات زیرساختی و مجموعه های پایه گذاری شده دیگر متوقف نشود و همواره پویا و فعال به کار خود ادامه دهد. 
آنتون لابچنکو،سرگئی دوروتسوی، ادوارد پیچوگین، حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل و عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، علی نجفی نماینده مردم بابل و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی، قربانعلی ولی زاده معاون استاندار، محمود شالویی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و رییس شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، حجت الاسلام و المسلمین باباییان امام جمعه شهر امیرکلا، مهدی قربانپور دبیر جشنواره، مهرداد اسکویی، بهزاد فیروزی، محمدرضا وطن دوست، آرزو ولی پور رئیس کتابخانه های عمومی، جمعی از مدیران شهری و... از جمله مهمانان این مراسم بودند. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500