• اخبار

تنها دو روز مانده به برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران

تنها دو روز مانده به برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران
دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران روز شنبه مورخ 14 اردیبهشت 98 در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، سیدعلی علوی، سرپرست معاونت هنری و سینمای اداره کل با اشاره به برگزاری این انتخابات در ساعت 10:30 صبح شنبه مورخ 98/02/14 در مجتمع فرهنگی و هنری ساری بیان کرد: هماهنگی های لازم با ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها جهت اعزام اعضای هسته مرکزی گروه های ثبت شده برای شرکت در انتخابات، صورت گرفته و اسامی نامزدها نیز به گروه های نمایشی استان اعلام گردید.

وی با اشاره به اینکه «فرم وکالتنامه» جهت تحویل به سرپرستان گروه های ثبت شده در طرح استقرار گروه های نمایشی شهرستان ارسال شد، افزود: آن دسته از رأی دهندگان که امکان حضور در انتخابات را ندارند می بایست فرم مذکور را پس از تکمیل، به امضاء و مهـر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل سکونت خود رسانده و حداکثر تا پایان هفته جاری به واحد هنرهای نمایشی اداره کل تحویل نمایند.

علوی خاطرنشان کرد: هریک از اعضای هسته مرکزی گروه ها می توانند علاوه بر ارائه رأی خود در انتخابات، وکالت دو نفر دیگر از اعضای گروه های ثبت شده (گروه خود یا سایر گروه ها) را برای شرکت در رأی گیری، از طریق فرم مذکور بر عهده گیرند.

اسامی نامزدها به شرح ذیل است: 

نامزدهای انجمن نمایش

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500