• اخبار

استاندار مازندران به جشنواره بین المللی فیلم وارش آمد

استاندار مازندران به جشنواره بین المللی فیلم وارش آمد
استاندار مازندران با حضور در مجتمع فرهنگی سینمایی وارش از بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احمد حسین زادگان با حضور در مجتمع فرهنگی سینمایی وارش از برنامه های فرهنگی و بخش های مختلف جشنواره بازدید کرد. 
وی همچنین در دیدار با محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مازندران و مهدی قربانپور دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، درباره این رویداد گفت وگو کرد. 
حسین زادگان در ادامه از گالری های مجتمع فرهنگی سینمایی وارش بازدید و با رسانه ها گفت وگو کرد. ربانعلی ولی‌زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل استاندار مازندران را در این بازدید همراهی می کرد.

حسین زادگان در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی سینمایی وارش اظهار کرد: در این دوره حمایت هایی از سوی استانداری از جشنواره صورت گرفت. البته وقفه چند ساله برای برگزاری جشنواره صورت گرفته بود و دستگاه های مختلف همچون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مسئولان فرهنگی کمک کردند و اعتباری هم بنا بر شرایط برای جشنواره در نظر گرفتیم.
وی ادامه داد: بخش های خصوصی و نیروی انسانی نیز به تناسب وارد این جریان کردیم. فرماندار محترم، اعضای شورای شهر، شهرداری ... کمک کردند تا همه مسائل و مشکلات این جشنواره کاهش پیدا کند. برگزاری جشنواره وارش چند سال به تعویق افتاده بود و طبیعتا نیاز به توجه و حمایت ویژه داشته و هنوز هم دارد.
استاندار مازندران عنوان کرد: بخشی از تعهدات استانداری از جشنواره وارش عملی شده و تعهد شده که نسبت به بخش دیگری از تعهدات هم پیگیری شود. علی رغم این که برای حمایت از جشنواره تاخیر داشتیم، سعی کردیم منابع اعتباری مورد انتظار برگزار کنندگان را تامین کنیم و اگر کاستی وجود داشته باشد اجازه نمی دهیم دست اندرکاران این جشنواره که به واقع کار شبانه روزی و طاقت فرسایی داشته اند دچار مشکل شوند.
نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش جمعه 13 اردیبهشت به کار خود پایان می دهد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500