• اخبار

جشن قرآن ویژه نونهالان ، موسسه فرهنگی قرآن وعترت شهید یخکشی لمراسک

جشن قرآن ویژه نونهالان ، موسسه فرهنگی قرآن وعترت شهید یخکشی لمراسک
موسسه فرهنگی قرآن و عترت شهید یخکشی لمراسک با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گلوگاه مراسم جشن قرآن ویژه نونهالان را در مجتمع فرهنگی و هنری فجر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه، موسسه فرهنگی قرآن و عترت شهید یخکشی لمراسک با مدیریت خانم یخکشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه، جشن قرآنی نونهالان را همراه با قرآن آموزان و خانواده آنها در روز چهارشنبه مورخ ١١ اردیبهشت ماه ٩٨ در مجتمع فرهنگی و هنری فجر برگزار کرد.
باقری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه در حاشیه این مراسم  افزود اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح کیفی قرآن آموزان و همچنین ایجاد خاطره ای ماندگار در روح و ذهن این عزیزان، جشن قرآنی ویژه نونهالان به همراه خانواده ها برگزار شد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گلوگاه افزود: هدف از برگزاری این جشن قرآنی را آشنایی و انس قرآن آموزان با مفاهیم قرآن کریم و ایجاد خاطره ای شیرین از آغاز آموزش تا پایان دوره در حوزه های روانخوانی، روخوانی، حفظ و... بیان کرد و همراهی و همکاری اولیای قرآن آموزان در برنامه های تربیتی و قرآنی را ضروری دانست و تاکید کرد اولیا باید همراه و همگام با موسسه قرآن و عترت باشند تا در آینده افرادی شایسته را تحویل جامعه نماییم.
از جمله برنامه های این مراسم، قرائت قران کریم، سرود جمهوری اسلامی ایران، مولودی خوانی، اهداء جوایز به برترین های آزمون سراسری ، مراسم جشن چادر ویژه دختران سن بلوغ و تجلیل از مربیان موسسه قرآن و عترت شهید یخکشی لمراسک بود.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۹:۲۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500