• اخبار

اجرای همایش نگار اردیبهشت در ایستگاه پنجم

اجرای همایش نگار اردیبهشت در ایستگاه پنجم
پنجمین دوره همایش نگار اردیبهشت در بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر، پنجمین دوره نشست صمیمی خوشنویسان، شاعران و هنرمندان مازندران، شب گذشته چهارشنبه ١١/٠٢/٩٨ در مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر به میزبانی این اداره برگزار شد.

فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر و ریس ستاد برگزاری همایش نگار اردیبهشت گفت: این همایش نسشت صمیمی خوشنویسان، شاعران و هنرمندان جهت ارتقای سطح فرهنگ جامعه در منطقه است.

وی در ادامه گفت: در این دوره، از اساتید برجسته بین اللملی همچون استاد امیر احمد فلسفی و استاد الهه خاتمی، زوج خوشنویس کشور دعوت بعمل آمد.

در این همایش که مورد استقبال گرم علاقمندان و هنرمندان قرار گرفت آثار هنرمندان خوشنویس شرق مازندران در سالن گالری مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت به نمایش گذاشته شد.

همچنین از کتاب استاد فقید منصور خورشیدی شاعر برجسته کشور نیز در این همایش باشکوه رونمایی شد. اسرافیل شیرچی، سهیل محمودی، رسول مرادی و غلامرضا رضایی از مهمانان دیگر این همایش بودند.

گفتنی است در این نشست صمیمی، گروه موسیقی وزیری به دعوت از آموزشگاه آزاد موسیقی ققنوس شهرستان بهشهر به اجرای موسیقی پرداخت و در پایان نیز از اساتید برجسته و همچنین دو نوجوان خوشنویس از شهرستان های بهشهر و نکا تجلیل شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۹:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500