• اخبار

قابل توجه پژوهشگران: فراخوان دعوت از پژوهشگران جوان

قابل توجه پژوهشگران: فراخوان دعوت از پژوهشگران جوان
واحد پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران جهت تکمیل کارگروه پژوهشگران میدانی برای پیشبرد دو پیمایش در سطح ملی فراخوان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، واحد پژوهش این اداره کل با توجه به کسب رتبه نخست پژوهش در سطح ادارت کل تابعه در سال 1397، با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کشور، متولی اجرای دو پیمایش ملی (ارزش ها و نگرش های ایرانیان «موج چهارم») و (مصرف کالاهای فرهنگی و تحولات فرهنگی ایرانیان «استان مازندران») در سال 1398 شده است. از این رو جهت تکمیل کارگروه پژوهشگران میدانی برای پیشبرد این دو پیمایش ملی، با توجه به دارا بودن شرایط ذیل دعوت به عمل می آورد:

1- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد به بالا، ترجیحاً در رشته های روان شناسی، فلسفه و معارف اسلامی و تمامی زیرشاخه های رشته علوم اجتماعی.

2- دارا بودن سوابق اجرای طرح های پژوهشی (میدانی).

علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگروه پژوهشی، رزومه و مستندات خود را از طریق پست الکترونیکی (E-mail) به آدرس mazandaran@farhang.gov.ir ارسال نمایند.

مهلت ثبت نام تا روز جمعه 31 خرداد 1398 تعیین شده است.

گفتنی است پس از بررسی مستندات و سوابق ثبت نام کنندگان توسط شورای پژوهش این اداره کل، نتیجه بررسی های نهایی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500